Branding Olsztyn

ProjektujeMy

Zwiększ rozpoznawalność swojej firmy poprzez branding w Olsztynie

Warto wiedzieć: Klienci zdecydowanie częściej kupują i polecają produkty lub korzystają z usług, które dobrze znają lub widzieli je już wcześniej.

Główna zasada: Inwestowanie w branding, musi przekładać się na rozpoznawalność.

Znajomość Twojej marki przez klientów jest ważna. Bezpośrednio przekłada się na postrzeganie firmy jako profesjonalnej i zaangażowanej w to co robi. W ProjektujeMy zajmujemy się kreowaniem brandingu w Olsztynie oraz innych lokalizacjach. Część naszych realizacji znajdziesz poniżej, jeśli chcesz zobaczyć więcej sprawdź naszą galerię realizacji.

Tworzymy logotypy, wizytówki, banery, odzież z logiem, bony podarunkowe, gadżety, które powiążemy z Twoją marką. Mamy doświadczenie w branży i swoje know-how, którym chętnie się dzielimy z naszymi klientami, dając porady, jakie można podjąć kolejne kroki po wykonanej usłudze brandingu w Olsztynie.

Branding Olsztyn – sposób na lokalne pozycjonowanie swojej firmy w oczach klientów

Działając lokalnie, wbrew pozorom można przyciągnąć więcej ludzi, niż online (oczywiście w zależności od posiadanego budżetu). Dobrze poprowadzony branding firmy sprawia, że klienci wiążą konkretne emocje z wartościowym i charakterystycznym produktem lub marką.

Brand powinien kojarzyć się z czymś pozytywnym i praktycznym, wprowadzając w życie klientów pewne uproszczenia oraz sprawiając, że żyje im się lepiej. To właśnie będzie odróżniało Twój brand od mnogiej konkurencji.

Często też uzyskana renoma w skutek brandingu pozwala wprowadzić na rynek nowe produkty lub usługi związane z daną marką.

Co będzie wpływało na kształtowanie marki w oczach klientów?

Swój wpływ będzie miało kilka rzeczy:

  • archetyp (czyli cele, wartości i charakter marki),
  • jakość oferowanych produktów i usług,
  • strategia marketingowa (określenie działań sprzedażowych i komunikacyjnych),
  • nazwa firmy (długość nazwy i jej chwytliwość),
  • wartość marki,
  • sposoby na komunikację z odbiorcami,
  • promocja, reklama oraz wszelkie  akcje podejmowane przez firmę np. korzystanie z Google Ads, Facebook Ads lub lokalnych form promocji.

Osiągnięcie konkretnych efektów poprzez branding Olsztyn, będzie wymagało nie tylko naszego zaangażowania, ale też Twoich strategii i pomysłów.