Usługi

ProjektujeMy

Materiały reklamowe

Materiały reklamowe: produkcja różnego rodzaju materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, ulotki, plakaty, banery, katalogi, foldery, gadżety reklamowe i wiele innych. Materiały reklamowe są ważnym narzędziem w działaniach marketingowych i pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Grafika

Grafika: projektowanie i tworzenie różnego rodzaju materiałów graficznych, takich jak logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, banery, opakowania, itp. Oferuje kompleksowe podejście do grafiki, począwszy od koncepcji, przez projektowanie, aż do finalnej produkcji. Dzięki temu materiały graficzne są profesjonalne i przyciągają uwagę potencjalnych klientów.

ProjektujeMy

Sprzedaż odzieży

Sprzedaż odzieży: Oferujemy sprzedaż odzieży Regatta i JHK w ramach swojej działalności, co pozwala klientom na łatwe i wygodne zakupy w jednym miejscu. Ponadto, dajemy możliwość personalizacji odzieży z logotypem firmy lub innym nadrukiem, co pozwala na stworzenie unikalnej odzieży reklamowej dla firm.

Znakowanie odzieży

Znakowanie odzieży: nanoszenie na odzież firmowej, sportowej lub reklamowej logotypów, napisów, emblematów lub innych elementów graficznych. Znakowanie odzieży może być realizowane za pomocą różnych technik, takich jak sitodruk, haft komputerowy, termotransfer czy druk cyfrowy. Znakowanie odzieży to skuteczny sposób na wzmocnienie wizerunku marki oraz na zwiększenie rozpoznawalności firmy.